o mnie

Co mogę o sobie powiedzieć? 

Już od dawna jestem blogerką, mimo to nie czuję się w tym profesjonalistką. Jakby nie było, blogowanie na pewno jest jedną z moich pasji. Poza tym oczywiście kocham książki- każdy kto mnie zna to przyzna. I tutaj idzie to w dwie strony, lubię je czytać, ale też pisać. Chociaż nigdy nie napisałam całej w całości, to wiele różnych rzeczy spod mojej ręki wyszło. Od niedawna też moją wielką pasją jest bieganie. Jestem w tym naprawdę wielką amatorką, jednak zawsze od czegoś trzeba zacząć. 
Jestem marzycielką i, jak na razie tylko duchem podróżniczką. Marzę o bardzo wielu miejscach na świecie i mimo, że teraz jeszcze nie mogę ich odwiedzić, jestem pewna, że w przyszłości je wszystkie zobaczę. Jestem bardzo optymistycznie nastawiona do życia. Jestem w stanie zrobić wszystko dla swoich marzeń i jestem pewna, że zrobię. Ja nie wierzę, że one się spełnią- ja to wiem. 

Dlaczego założyłam bloga? 

Przede wszystkim dlatego, że miałam w sobie zbyt dużo energii, którą chciałam się dzielić z innymi. W moim życiu nagle pojawiło się tylu inspiratorów i motywatorów, że musiałam zaczęć dzielić się tym, czym oni dzielili się ze mną. 
Chciałam przekazywać innym moje pozytywne myśli i motywować ich nimi. 
Ale przede wszystkim chodziło mi o motywowanie samej siebie. Staram się pisać tak, żeby to trafiło przede wszystkim do mnie. Wiem, jestem trochę egoistką, ale to mój blog, także mogę.

Kontakt

e-mail: ola.oleksak@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

bardzo dziękuję za wszystkie komentarzem oraz za każde wyświetlenie. Jeśli już tu jesteś, to wiedz, że naprawdę wiele to dla mnie znaczy